Teetatervendamine - ThetaHealing® 

Kõrvalda hetkega psüühilisel, füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil olevad elutakistused.

Seansi hind 30 eurot.


ThetaHealing®
 ehk teetatervendamine on füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset tervenemist võimaldav meetod. See on eriline, kuna võimaldab sügavuti ja kiiresti muuta elu piiravaid uskumusi, mille muutmiseks psühhoteraapia abil võib kuluda aastaid. Seansil ühendub teetatervendaja inimese energiaväljaga ja vaatab intuitiivselt, mis mõjutajad on mingi probleemi põhjustanud. Enamasti on seal taga piiravad uskumused. Enamik haigusi ja elutakistusi on tingitud eluenergia liikumist takistavatest uskumustest. Kui asendame piiravad uskumused positiivsete ja elu edasiviivatega, siis reageerib sellele ka füüsiline keha, taastades loomuliku tervise.

Sageli on piiravate uskumuste põhjustaja sügaval hinges olev tervendamata trauma. Traumaatilised elukogemused tuleb tervendada kõigepealt, sest neile toetuvad meie negatiivsete ja piiranguliste uskumuste kogumid. Traumad jätavad jälje energiavälja ja mõjutavad nii emotsionaalset kui ka füüsilist heaolu. Osa inimese eluenergiast läheb intensiivsete negatiivsete kogemustega kaotsi. Traumade tervendamisega tuleb tagasi eluenergia ja ka elurõõm, julgus, mängulisus, eneseusk, usaldus elu suhtes jne. Teeta tervendamisega on sedagi võimalik teha kiiresti ja tõhusalt.

Olen aastaid igatsenud leida viisi, millega saab inimesi kiiresti ja kergelt aidata ning tundub, et nüüd olen ma selle leidnud. Teetatervendamiseni jõudmine on parim, mis minuga viimasel ajal on juhtunud.” Riina

Mida veel saab teha? Inimesele saab laadida alla elu hõlbustavaid tundeid (näiteks rõõm, tingimusteta armastus jne); õpetada mis tunne on elada ilma mingi konkreetse negatiivse tundeta, puhastada inimese energiavälja, puhastada ja laadida toetavate energiatega asju ja eluhooneid, saab suhelda surnud inimestega, küsitleda kliendi kõrgemat mina ja näha tulevikku (mis muutub iga kord kui end täiustame) jne.

Kui võrdleme inimest arvutiga, siis see meetod võimaldab ligipääsu inimarvuti kõvakettale, kus asuvad elu kulgu suunavad programmid. Neid programme muutes on võimalik teha inimese elus väikesi ja suuri imesid.

Millal tulla tervendusseansile?

Siin on mõned näited sagedamini esinevatest muredest, millele on võimalik abi saada: toetus enesearenguteekonnal, stress, depressioon, unetus, üldine pinges olek, tervise küsimused (nii füüsilised kui ka psüühilised), seksuaalsusega seotud küsimused, madal enesehinnang, mittetoimiv paarisuhe, ebaadekvaatne minapilt, oma teeraja leidmine, raha teemad jne.

Meetodi looja Vianna Stibali raamat ThetaHealing – Introducing an Extraordinary Energy Healing Modality on USA kirjastuse Hay House top 10 nimekirjas. Eesti keeles on Erseni kirjastuselt ilmunud järgmised Vianna Stibali raamatud: Teeta tervendamine 2012; Teeta tervendamine edasijõudnutele 2013; Teeta tervendamine – haigused ja tõved 2014; Ideaalkaalu leidmine teeta tervendamise abil 2014

Kuigi see energeetiline tervendamismeetod võib alguses tunduda müstika ja isegi imena, põhineb ta teaduslikult tõestatud nähtustel, mida käsitlevad kvantfüüsika ja aju ning inimteadvuse alased uuringud. See tervendusmeetod on rahvusvahelise teadusringkonna huviorbiidis.