Perekonstellatsiooni teraapia Krayoni moodi

Seansi hind 50 eurot.

See teraapia põhineb Krayoni filosoofial ja klassikalisel perekonstellatsiooniteraapial. Perekonstellatsioon tähendab asjade seisu meie perekonnas. Krayoni järgi peaks ideaalis meie perekond peegeldama Päikesesüsteemi. Perekonnas on igal liikmel oma kindel koht ja sellest tulenevad suhted ning kohustused. Ideaalses perekonnas on kõik liikmed tingimusteta armastatud. Ideaali aga rikuvad sageli esivanematelt päranduseks saadud lõhkuvad energiad, millest me tavaliselt isegi teadlikud ei ole. Õige paljud meie probleemid saavad alguse meie esivanematest. 

Seansil kasutame tervenemise katalüsaatorina sisemist last. Lahendame esivanematelt pärinevad probleemid, et negatiivsed energiad ei saaks enam sisemise lapse kaudu meid segama tulla.

Seansi ajal hoitakse kliendi ümber väga turvalist ruumi ja energiad, mis teda enam ei teeni, vabanevad tänu sellele leebel viisil. Tervendamine viib inimese elusündmuste juurde, mis on talletunud sügavale tema südamepõhja ning põhjustavad negatiivsust või valu. Kui tervendada hingehaavad, muutub ka väline reaalsus paremaks.

Selle meetodi peaeesmärk on muuta inimene terviklikuks, alustades inimese sisemaailmas nö liitlaskonna loomisega. Kui klient pole varem taolist tööd teinud, alustame tema vanavanaisa (isaisaisa on Kuninga arhetüüp) tervendamisega. See katkestab negatiivse energia voolu ka vanaisasse, isasse, inimesse endasse ja tema õdedesse-vendadesse. Konstellatsiooni kõige mehelikum osa tuleb kõigepealt tervendada – see on korra küsimus. Mehelik ja naiselik mitte ei võistle omavahel, vaid on funktsionaalse terviku kaks erinevat osa. (Selleks, et ehitada ujumisbassein, tuleb kõigepealt teha konkreetne vettpidav struktuur - maskuliinne, mis hoiab – ja alles siis saab selle täita veega – feminiinne, mida hoitakse. Vastasel korral imbub vesi lihtsalt maapinda.) Samuti on vaja isa tervendada kõigepealt. See tugevdab inimese sidet Taevase Isaga, mis on väga oluline. Kui alustada tervendamist sisemisest lapsest, siis vanematelt pärinevad negatiivsed energiad jäävad teda ikkagi mõjutama ning tehtud töö pole kuigi tulemuslik. Seetõttu ongi vaja alustada algusest ning korrastada kõigepealt perekonstellatsioon, alustades selle maskuliinsest osast. Lihtsalt väljendudes tähendab maskuliinsus hoidmist ja feminiinsus hoitud olemist. Hoidja tuleb tervendada enne hoitavat. 

Mida rohkem kõnealust tervendusmeetodit kasutada, seda rohkem saab inimene Universumi poolt hoitud ning tunneb end üha kindlamalt ning aina rohkem armastatuna.

Kas ma vajan tervendusseanssi? Inimesel, kes tuleb eraseansile, on probleem, millele ta soovib lahendust leida. Tavaliselt on see probleem välismaailmas. Aitame seostada selle inimese sisemaailmas toimuvaga, sest seda, mis meie sees on, loome me ka välismaailma enda ümber.

Kuidas eraseanss läbi viiakse? Kuulame inimese ära ning formuleerime küsimuse, mida lahendama hakkame. Vestluse käigus jõuab tervendaja intuitiivsele arusaamisele, milline isik kliendi perekonstellatsioonist on probleemi põhjustajaks. Kui oleme kliendiga tuttavaks saanud, tema probleemidest aru saanud ning mõistnud, millised tema osad on haavatud, aitame luua ühenduse inimese, Taevase Isa ja Maaema vahel. Välismaailmas olev probleem seostatakse tundega inimese sees. Tunde taga on alati haavatud sisemine laps ning tunne aitab temaga ühendust saada. Sisemine laps on perekonstellatsiooni peegeldus, oma vanemate peegeldus. Probleemi algpõhjus pärineb mõne esivanema elust ning kliendi jaoks muutub võimalikuks seda põhjust näha ja mõista. Eraseanss on nagu energeetiline teekond, mille käigus kogu perekonstellatsioon sisemiselt tervendatakse.

Mis toimub eraseansi ajal? Olenevalt vajadusest tegeldakse eraseansi ajal erinevate haavadega inimeses, nagu näiteks Fisher King’i haavaga ning militaar-, pimeduse- ja seksuaalse väärkohtlemise energiatega. Kõik need energiad põhjustavad haavu, mida antakse põlvest põlve edasi, kuni neid pole tervendatud.

Eraseansi käigus töötatakse Krayoni maagiliste tervendavate energiatega (vastutuse võtmine, vabandamine, andestamine, armastus, võitlemise lõpetamine, tänulikkus, lahti laskmine) ja vastavalt vajadusele veel mõne spetsiifilise energiaga. Kui head energiad voolavad sisse, siis lõhkuvad energiad peavad lahkuma. Krayoni maagilised tervendavad energiad edastatakse kliendile ja tema kaudu esivanemale, kes konkreetset probleemi põhjustab.

Kuidas ma end peale seanssi tunnen? Sõltub inimesest, kuidas ta end tunneb. Aga alati teab inimene endast rohkem, kui enne seanssi. Ta mõistab ka, kust pärinevad tema hingehaavad. Selle tervendusprotsessi mõte on muuta inimest tervemaks ja terviklikumaks, aidata tal tagasi saada need osad iseendast, mis on puudu olnud. Mida rohkem teeb inimene tööd oma perekonstellatsiooniga ja eriti isa ja emaga, seda suurema mõistmiseni ta jõuab. Ning mõistmine omakorda viib kaastundeni. Ei tohi unustada, et kõik, mida me teeme, teeme endale.

Pärast seanssi tunnevad inimese reeglina kergendust. Pole olnud ühtki klienti, kes poleks seansi käigus üldse mingitest koormavatest energiatest vabanenud. Alati, kui mõni aspekt haavatud sisemisest lapsest saab tervendatud, tunneb inimene end hästi või vähemalt rahulolevana.

Mõnikord võib inimene tunda seansi järelmõjusid ka järgnevatel päevadel. Ta võib olla väsinud või tunda viha, kurbust või hirmu. Need emotsioonid vabanevad mõne päeva jooksul. Mõned teraapiad, nagu näiteks reiki või praanatervendus, võivad seda vabanemisprotsessi kiirendada ja hõlbustada. Samuti võib abi olla joogast või mõnest muust füüsilisest treeningust.

Kui kaua eraseanss kestab? Tervendusseanss kestab 2 tundi. Esimesed 20 minutit kuluvad nn lugemisele ja probleemi mõistmisele. 

Kuidas seanssi broneerida? Helista või saada e-mail.