EMF Balancing Technique

Elektromagnetvälja tasakaalustamise tehnika 

Seansi hind 30 eurot
Ühtsus - Tasakaal - Harmoonia - Loomejõud

Elektromagnetvälja tasakaalustamise tehnika on välja arendanud Peggy Phoenix Dubro. 

Tegu on erakordselt leebe ja nauditava tehnikaga.

Seansi tulemusena

  • saad kontrolli oma väe ja võimete üle
  • vabastad sujuvalt probleeme, mis võivad olla takistuseks elus edasiliikumisel.
  • õpid hoidma endas võimalikult palju enesearmastuse ja eneseväärikuse energiat

EMF töötab meie energiaväljas oleva valguse struktuuriga, mida nimetatakse universaalseks kalibreerimisvõreks ja see on kõikidel inimestel sarnane. Vaata seda videot: https://www.youtube.com/watch?v=7c1bhxNMSuE

Kõik need valguskiud, mis inimese energiaväljas on, kannavad infot universumist inimese energiavälja ja bioloogilisse kehasse ning vastupidi. Inimese isiklik energiavõre kujutab endast makrokosmose mikrokosmost.

EMF seansi ajal lamab klient massaažilaual ja praktik teeb kliendi elektromagnetväljas teatud kindlaid liigutusi, millel kõigil on oma mõte ja millega käivad kaasas ka sõnalised taotlused. Verbaalselt väljendatud sõna energia võimendab protsessi ja klient saab aktiivselt seanssi kaasatud. Teatud etappidel asetab praktik oma käed kliendi kehale, et kergendada energia voolamist.

Selle energiatöö peamiseks taotluseks on elektromagnetvälja tasakaalustamine.

Paljud inimesed kogevad seansi ajal külma või jahedat energiavoolu, mis saadab sooja või isegi kuuma „tervendavat“ energiat. Energia on isesuunduv ja isereguleeruv, seega on seansi tulemus määratud alati kliendi seesmise tarkuse poolt vastavalt hetke vajadustele.

Seansid 1 - 4 tehakse kindlas järjekorras, millel on erinev suunitlus ja taotlus. Iga seanss aktiveerib ja tasakaalustab erinevaid valguskiude. Kui valguskiude inimese energiavõre ühes osas pingutada võivad reageerida kiud teises osas.

1 seanss – tarkuse ja tunnete, mõistuse ja südame tasakaalustamine. Annab emotsionaalse selguse ja meelerahu

2 seanss – iseenda juhtimine ja toetamine, minevikuga seotud üleliigse energia vabastamine. Vabastad oma aja ära elanud tagasihoidvad energiad, õpid elama praeguses hetkes ja vabamalt elus edasi liikuma.

3 seanss – kergendab kontakti saamist oma tõelise olemusega. Energiaväli tugevneb ja suureneb vaimse selguse seisund.

4 seanss – aitab sul jõuda oma unikaalse potentsiaalini, tekib partnerlussuhe universumiga.

Seansi tegemine võtab aega 1-1,5 tundi. Alguses on vaja neid seansse teha kindlas järjekorras, hiljem võib vabalt valida, millist seanssi teha.

Õppisin seda tehnikat aastal 2005 - õpetajaks oli Simone Thara Müller