NB! Lähemas tulevikus koolitusi plaanis ei ole. Siin allpool on vana koolituse info mis võib-olla toimub uuesti septembris 2016. David Browni geniaalselt lihtne ja tõhus enesetervendamise kursus: " ELAMINE VÕIMATUNA TUNDUVAS UNISTUSES"

Toimumisaeg:   (reedel kell 19.00 - 22.00, laupäev 10.00 - 20.00 ja pühapäev kell 10.00 - 20.00.

Toimumiskoht:   

 Vähestel meist õnnestub päevast päeva elada just sellist elu, millest me unistame. Põhjusi võib ju otsida meid ümbritsevatest oludest ja inimestest, kuid see ei aita meid kuigivõrd edasi. Tuntud tõde on, et muuta saab vaid iseend ning ka maailma parandamine peab alguse saama iseenda parandamisest - terveks ja terviklikuks saamisest. Meid ümbritsev maailm on vaid meie sisemaailma peegeldus. Oma mõtete ja tunnetega (ka alateadlike ja allasurutud mõtete ja tunnetega) loome me ise oma reaalsust. Need tunded ja mõtted, mis loovad meie ellu probleeme ja raskusi, lähtuvad meie sisemisest haavatud lapsest mitte meie jumalikust põhiolemusest. David Browni - tunnustatud Krayoni kanaldaja - kaudu on meile antud geniaalselt lihtne ja tõhus viis, kuidas tervendada oma sisemaailma nii, et saavutaksime toimiva ja püsiva ühenduse oma jumaliku põhiolemusega ning oleksime võimelised looma oma reaalsust ainult lähtuvalt armastusest. 

Kui soovid Davidist rohkem teada siis loe siit edasi

Krayonist loe siit edasi


David Browni nädalalõpukursus "Elamine võimatuna tunduvas unistuses" sobib ühtviisi hästi nii enesearenguteel esimesi samme astuvale kui ka aastaid seda teed käinud inimesele. Oluline on vaid soov endast paremini aru saada, end oma nahas paremini tunda, elada harmoonilisemat ja õnnelikumat elu ning uskuda, et igaüks ise on oma õnne sepp. Kuna David hoidub massiüritustest ja tema kursustel osalejate arv on limiteeritud, siis kujuneb iga kursus omanäoliseks ja kordumatuks, just selliseks, nagu kohalviibijatele vajalik on. Pärast seda kursust:

  1. Mõistad paremini kuidas toimib universum ja inimpsüühika. Armastuse loogika ja tervenemise loogika on imelihtsad.
  2. Saad aru, et elu peegeldab sinu sisemist olemust printsiibil: "Nii nagu sees, nii ka väljas ja nii nagu all, nii ka ülal".
  3. Turvalises ja kerges õhkkonnas koged tingimusteta armastust ja seda, et see tunne on alati sinu jaoks olemas. Davidi heatahtlik soe huumor aitab üle ka kitsaskohtadest ning kogeme, et inimestena oleme me väga sarnased.
  4. Julged hakata nägema oma uskumusi, energiablokeeringuid ja käitumismustreid, mis sind enam ei teeni ning suudad armastavas ja helges energiaruumis need vabastada printsiibil - mida näed ja ära tunned ning oma kehas koged, seda suudad ka vabaks lasta.
  5. Õpid kuidas palve ja kohaloleku väe abil vanu mittevajalikke tundeid vabastada.
  6. Teed pika sammu kõrgema teadvustasandi poole ehk ärkad oma ilule ja suurusele ning tervendad end raku tasandil.
  7. Tunned ennast paremini ja oled võimeline meisterlikult surfama elu ookeanil. Mõistad oma elu õppetunde ja hakkad ennast väärtustama ning armastama.

Elu ei ole intellektuaalne harjutus vaid tunne, mida me tunneme. Mida paremini me ennast tunneme seda paremat elu suudame luua. Seminari põhirõhk on meditatsioonidel. Meditatsioon on vaimne protsess, kus me tunnetame energiaid ja pühime endast välja selle, mis teeb meid õnnetuks, et muuta ennast terveks ja terviklikuks. Iga kord kui tervendame oma hingehaava, jõuame lähemale oma autentsele minale. Eesmärk on tugevdada ühendust Taevase Isaga ja Maaemaga ning lõpuks muutuda maagiliseks olendiks, kes kõnnib vabana oma unistusi teostades. Meditatsioonid, mida teeme, põhinevad Krayoni filosoofial ja tervendavad sisemist last ning aitavad meil ärgata oma tõelisele olemusele. 

Meditatsioonid, mida kursusel teeme:

Noorenemistempel on töötoa esimene meditatsioon. Siin hakkame kaugenema välismaailmast, jätame tagaplaanile kõik mõtted ja mured. Ühendume Maaemaga ja Taevase Isaga. Töötame seitsme tšakraga, puhastame ja vabastame vastupanu ning blokeeringud. Ühendume kõikide aegade jooksul olemas olnud noorenemistemplitega.

Probleemi lahendamine vastutustunde, vabandamise, andestamise ja armastuse energiate abil. Tegeleme mingi probleemiga, et seda lahendada.

Sisemise perekonna isade tervendamine. Selles meditatsioonis töötame nelja meheliku arhetüübiga ja neid õõnestavate haavadega. Haavatud kuningaga, pimeduse olenditega, seksuaalse väärkohtlemise energiatega ja militaarenergiatega. Taotluseks on need sisemised haavad tervendada ja vabastada neid tekitanud energiad. Näeme ja mõistame, mis sisemises perekonnas esiisadega toimub ning kuidas see mõjutab meie elu.

Sisemise perekonna emade tervendamine. Selles meditatsioonis töötame nelja naisarhetüübi negatiivsete energiatega, mis õõnestavad meesarhetüüpe. Me töötame mitte ainult emaga vaid naisenergiaga terves pereliinis.

Sisemine laps. Selle meditatsioonini jõudes oleme teinud juba palju sisemisel tasandil tööd ja nüüd on paras aeg kohtuda oma sisemise lapsega. Kas ta on haiget saanud või haavatud? Hirmu, kurbuse ja viha asemele tuleb armastus.

Rebirthing Krayoni stiilis sünnihetkest eostamise hetkeni ja hinge tasandile. Me alustame sündimise päevast ja liigume raseduskuude haaval ajas tagasi, et saaksime tunnetada, mis meie endi ja emade elus raseduse ajal ja viljastushetkel toimus. Me töötame tuginedes kontseptsioonile, et mida iganes me tunneme - kui me suudame seda tunnet tunda ja hoida, siis me suudame sellest ka lahti lasta. Me mõistame, et loome seda, mida tunneme ja selle mõistmise valguses oleme suutelised lahti laskma siia maailma tulemisega seotud negatiivsetest tunnetest ja energiatest.

Rebirthing Krayoni stiilis – täiuslik sündimine. See on töötoa viimane meditatsioon. David tahab, et me kõik läheksime koju õnnelikena, tulvil armastust. Seda meditatsiooni alustame ajast, kui me olime alles vaimu tasandil ja valisime endale ema ning isa. Meil oli käes soovitud kogemuste loetelu, mille järgi valisime endale täiuslikud vanemad, kes võimaldasid meil saada vajalikud kogemused. Me saabusime Maale oma ema kõhtu tema ekstaasihetkel. Kogu meditatsiooni aja küllastame endid armastusega, kuni me sünnime ühel täiuslikul päeval, täiuslikul ajal ja täiuslikus kohas ning meid ootab ees ilus kogemus siin Maa peal.

Kursuse esialgne ajakava: 

Reede ….. kell 19.00-22.00 Sissejuhatus. Kõik tutvustavad ennast lühidalt. Noorenemistempli meditatsioon. Selgitame terviklikkuse printsiipi ja selle tähtsust Krayoni filosoofias – kuidas universum toimib; tunded ja emotsioonid ning kuidas need on seotud manifesteerimise, usalduse ja teiste seisunditega; selgitame mis on värava energiad (Gateway energies); meditatsioon – probleemi lahendamine värava energiate abil.

Laupäev …. kell 10.00-20.00 Selgitame lahti maailma salajase ajaloo; mis on perekonstellatsioon; mis on militaarenergiad, haavatud kuningas, seksuaalne väärkohtlemine, pimeduse olendid ja kuidas need mõjutavad perekonstellasiooni. Meditatsioon – isade ja meesarhetüüpide tervendamine. Selgitame lahti haavatud naisarhetüübid. Emade ja naisarhetüüpide tervendamise meditatsioon. Dashan Connection. Meditatsioon – maagiline laps.

Pühapäev …. kell 10.00-20.00 Rebirthing Krayoni stiilis – sünni hetkest tagasi vaimumaailma ja kerge ilusates energiates kulgemine tagasi sünnihetkeni. Räägime oma Rebirthingu ehk uuestisünni kogemusest.

 "Kursuselt lahkudes ei ole sa enam see, kes sa olid enne." – David Brown

NB! Kursus tuleb tõlkega eesti keelde.

Maksumus:  - 200 eurot (koha kindlustab tagastamatu ettemaks 30 eurot)

Ettemaks kanda Päikesepillaja OÜ arvele EE19 2200 2210 3365 7351 - märksõnaks David Brown ja osaleja nimi

Ülejäänud raha saab maksta kohapeal sularahas. Võimalik on saada arve firma nimel.

Seminarile mahub umbes 30 inimest, seega palun registreeri ennast, siis tean Sinuga arvestada :-)

helista mulle +372 56218769 või saada meil oma osalussooviga riina@paikesepillaja.ee 

David Browni koduleht: http://www.kryon.org.za

Varasematel kursustel osalenute tagasiside:

„Tunnen tänulikkust ja suurt vabanemist ja südameühendust kõigiga, kes selle "asja" läbi tegid.
Energia, millega kogu seminari läbi viidi ja meid juhiti oli eriline - empaatilisus ja hoolivus-toetus.
Sellistes värvides soovingi elada!
Esmaspäeval pärast kursust külastasin oma ema, et jagada temaga oma rebirthingu tundeid - mõtteid.
Autoga tagasi sõites möirgasin just nii, nagu David õpetas - läbi munade, kuulutades maailmale, et olen olemas ja olen õnnelik.!
Olge Teiegi olemas ja õnnelikud!“ 

„David Browni kursus "Elamine võimatuna tunduvas unistuses" on suurepärane algus üllatusterohkele retkele kohtumaks iseendaga. Toetaval, armastaval ja leebel moel pakub see võimalust vabaneda teadvustamata painetest ja annab sisemise jõu, et elada oma ainukordset ja imelist elu täie teadlikkuse ja rõõmuga. Võimalus saada osa sellest kursusest peaks olema üks inimõigustest.“(2 aastat pärast kursust)

„Davidi seletus sellele, miks meil nii harva õnnestub oma unistusi täielikult ellu viia, oli minu jaoks valgustuslik. Ja tema tervendusmeetodid töötavad – ühe nädalavahetusega sain tehtud umbes aastajagu sisemist tööd ning minu elu on sellest ajast alates tõepoolest muutuma hakanud. Ikka paremuse poole. Väga meeldis ka kursusel valitsenud turvaline ja sõbralik õhkkond ning see, et kedagi ei sunnitud end rohkem teistele avama, kui ta ise seda soovis.“ (2 aastat pärast kursust)