Autor                  Jasmuheen

Pealkiri               Vaimne Resonants

Välja antud           2006 a.

Lk. arv                  237 lk.

ISBN                    978-9949-13-927-9

Originaal               In Resonance


Sisu tutvustus

Jasmuheeni raamat „Vaimne Resonants” on käsiraamat oma isikliku väe ja enesemeisterlikkuse suurendamiseks. Meie kõik oleme maisel tasandil väljendunud puhta energia süsteemid ning allume kogu energiat ja mateeriat valitsevatele universaalsetele seadustele. Üks põhilisi neist on Resonantsi seadus – me tõmbame endale ligi samasugust energiat, nagu iseendas kanname.

"Vaimne resonants" pakub mitmeid võtmeid iseendas peituva tundma-õppimiseks – seda nii keha, tunnete, mõistuse kui ka vaimu tasandil –, et nende erinevate aspektide häälestamise ning taasjoondamise kaudu tuua suuremat harmooniat ning tasakaalu oma igapäevaellu.

Esimestest peatükkidest saavad abi need, kes soovivad avastada positiivsel ja loomulikul moel stressist vabanemise viise või leida sisemist rahu ja lõdvestust. Kui see sinus huvi äratab, jätka lugemist, kuna raamatu ülejäänud osad viivad mõnede poolt imedeks nimetatud fenomenideni.

Jasmuheen, kes on saavutanud oma erinevate kehade ühtlustamisel märkimisväärse taseme – ta on loobunud rohkem kui kümme aastat tagasi füüsilisest toidust ja lubab oma keha rakkudel toituda praanast ehk valgusest – pakub meile võimsatoimelisi praktilisi harjutusi, mille mõju saame kohe oma elus jälgida.

„Vaimne resonants” oli Saksamaal 1998. aastal KOHA Verlagi väljaandena esoteerilis-vaimse kirjanduse müüginumbritelt teisel kohal.

Jasmuheen elab Austraalias ja on kirjutanud mitmeid inimesi vaimsel kasvamisel ja oma tõelise jumaliku olemuse meenutamisel toetavaid raamatuid. Praegusel ajal reisib ta terves maailmas ja peab vaimsele kasvamisele suunatud seminare.