Autor                 Jasmuheen

Pealkiri             Jumalate toit

Ilmunud              detsember 2008

Lk. arv                284 lk.

ISBN                  978-9949-18-051-6

Originaal             The Food of Gods 

 

Sisu tutvustus

„Jumalate toit“ (/The Food of Gods) /on Jasmuheeni 18-s metafüüsika teemaline raamat ja arvatavasti jumaliku toitumise uurimissarja viimane. Eelmisi selleteemalisi raamatuid ei pea tingimata olema lugenud. Need käsitlevad autori isiklikku teekonda ja lahendusi maailma tervise ja nälja probleemidele. „Jumalate toit“ viib praanast toitumise – jumaliku toitumise arutelu uuele tasandile ja pakub kõigi meie nälgade kustutamiseks lihtsaid, kuid samas võimsaid meetodeid.

 Jasmuheen ütleb: „Kõige olulisem jumalikule toidule keskendudes on see, et Sel on võime toita meid kõikidel tasanditel. Suurendades Selle voolu läbi oma biosüsteemi võime me saada kasu isegi kui me valime jätkuvalt söömisest rõõmu tunda. Kui lubame sellel jumalikul toitval vool oma süsteemis tugevamaks muutuda, saame emotsionaalselt, mentaalselt ja vaimselt toidetud. Selles raamatus välja pakutud tehnikad ja juhised võivad meile kõigile kasuks olla, sest vabastavad meid meie isiklikust ja globaalsest emotsionaalse, mentaalse ja vaimse anoreksia seisundist.

Minu tegelik keskendumispunkt maailmas ja osa minu elutööst on pakkuda just selle jaoks meetodeid ja uurimusi, sest ma tean, et kui õpime iseend küllaldaselt neist tasuta puhtaimatest allikatest toitma, puhkeb kõigi jaoks meie planeet paradiisi seisundis õitsele. Minu jaoks on liiga piirav eesmärk pühendada oma elu üksnes teemale „süüa või mitte süüa”, kuna olen näinud, mida on tegelikult võimalik jumaliku toidu kanaliga ühendumisel saavutada. Seda nimetan ma jumaliku toitumisprogrammi 1. tasandiks.

Kui me kord oleme juba selle voolu intensiivsust suurendanud ja suunanud seda sellisel viisil, mis annab meile puhta ja lõputu emotsionaalse, mentaalse ja vaimse toidu allika, saame otsustada peenendada ennast veelgi selle programmi 3. tasandile ja võtta vastu antud vooluga kaasnev kingitus, milleks on Selle võime meie rakke füüsiliselt toita. Minu jaoks on see jumalate toidu väga väike kingitus ja ma tunnen, et me peame keskenduma kõikidele andidele. Kuigi tulevikus võib see olla inimkonna enamiku omaks võetud valik, oleme praegusel hetkel läänemaailmas esmaavastajad ning teha tuleb veel palju uurimusi."

 „Praana, chi või reiki universaalne elujõud – neil kõigil on oma alusvibratsioon ehk baassagedus – puhas armastus ja valgus. Kui need meie biosüsteemi üle ujutavad, stimuleerivad nad meie sees vabanema rohkem armastust ja valgust. Just neid sagedusi on võimalik suunata meid ülal hoidma ja toitma."

 See valguse ja armastuse voog ongi tõeline jumalate toit.