Kes on Krayon    

Krayon on ühe vägeva magnetvalgusolendi ja ingellike olendite sulam, kelle ülesanne on joondada planeet Maa magnetvõre kogu ülejäänud universumiga harmoonilisse ühendusse, et tuua Maa välja isolatsioonist kogema uue ajastu armastuse energiat. See tähendab Krayon aitab planeet Maad ülestõusmisel. Krayon aitab joondada ka uue energia taotlust kandvate inimeste magnetvõresid. Krayoni töö on kiirata magnetilist armastuse energiat, mis kiirendab ja hõlbustab inimeste ülestõusmise protsessi.  Krayoni edastatavad sõnumid on alati kuulajat-lugejat ülendava ja teeniva iseloomuga. Tekstide sisuline pool kujutab endast vaimsuse, teaduse ja psühholoogia sulamit, mis aitavad elu mõtestada ja näha suuremat pilti. Krayon ütleb, et tulevik on meie kätes ja meil on vägi seda muuta. Krayon on mõistetav nii algajatele kui ka kogenud vaimsetele otsijatele. Kuna Krayonit kanaldavad mitmed meediumid - siis varieerub ka info vastavalt nende isiksustele. Krayoni vahendajad on: 

Lee Carroll  www.kryon.com

Sabine Sangitar www.kryonschool.com

David Brown www.kryon.org.za

Krayoni kanaldustega eesti keeles saab tutvuda:

www.krayon.ee

www.krayoneesti.wordpress.com 

www.sisemiserahutempel.eu/Krayon

Krayoni päritolust ja eesmärkidest. Kanaldanud meedium Sabine Sangitar 19 jaanuar 2005

Krayon on pärit magnetilisest universumist Quadril 5, mis on üks vanematest universumitest. Magnetism hoiab ära energiate tihenemise. Selle vanima universumi ülesanne on saata teistesse universumitesse magnetismi ja joondada galaktikate magnetvööd.

Mustad augud sündisid galaktikatega samaaegselt ja sarnaselt galaktikatele on nad kosmilise struktuuri ehituskivideks. Iga universum sündis läbi iseenda. Vaadates kogu universumit Quadril 5 vaatenurgast, on Esimene Keskuniversum, kus asub ka planeet Maa, noorim, aga oma eksperimentide tõttu huvitavaim (siin viidatakse Luciferi mässule – tõlk).

Krayoni kosmilised vanemad on vibratsioonilised Adamis ja Adamea. Universumis Quadril 5 ei ole ingleid ja ülestõusnud meistreid, sest see on veel kõrgema valgusenergia sagedusega koht. Selles universumis elavad magnetilised valgusolendid. Nende ülesanne on minna mustadesse aukudesse, skaneerida teiste galaktikate magnetkäsi ja saata kogutud info oma koduuniversumisse – kelle ülesanne omakorda on luua magnetvalgust, selleks et luua magnetismi ja varustada sellega teisi galaktikaid. Võib öelda, et selle universumi asukad on tehnikud, kes teenivad suurt jumalikku Allikat.

Kujutage nüüd ette, et üks magnetvalgusolendite ekspeditsioonigrupp edastas oma koduuniversumile Q5 teate: “Esimene Keskuniversum palub abi, sest spiraalne magnetvõre on läinud nihkesse. Mitmetel planeetidel on energia muutunud tihedamaks. Galaktika magnetvõre ei ole enam kontaktis planeetide magnetvõredega. Palume appi selle ala eksperte.“

Missioonile valiti välja Krayon, kes saadeti Esimesse Keskuniversumisse. Kui võõrad olendid sisenevad teise galaktikasse, peab enne toimuma energiaid joondav kokkusulandumine. Seetõttu ühines Krayon oma inglitest võõrustajatega ja saigi Krayoniks koos kaaskonnaga.

Esimene asi oli üle vaadata nihkesse läinud magnetvõre. Galaktikaid läbib risti ja põiki magnetvõre. Elektronid, mis liiguvad väga kiiresti läbi Galaktika nii-öelda valgustavad magnetvälja. See vertikaalne vooluenergia paneb elektronid spiraalselt liikuma ümber magnetvälja jõujoonte. Magnetvälja liikumine kasvab vastavalt polarisatsiooni suunale. Kus magnetväli on tugevam on ka energia intensiivsem.

Teie teadlaste jaoks ma lisan, et sageli te jätate tähelepanu alt välja universumi magnetväljad. Enamikke kosmilisi protsesse ei saa aga magnetväljadega arvestamata korralikult kirjeldada.

Niisiis, töö algas Esimese Keskuniversumi ja tema planeetide magnetväljade uurimisega. Magnetvõre nihkest olid saanud mõjutada üsna vähesed planeedid aga kõige enam nihkunud oli Maa magnetvõre, mis ei olnud enam harmoonias Esimese Keskuniversumi magnetvõrega.

Selle tulemusena hakkas energia teie planeedil muutuma tihedamaks ja loodi Maa individuaalne energiaväli. Seega sai võimalikuks duaalsus. Maa elanikud tajusid üha vähem jumalikku magnetilist armastuse energiat ja tundsid ennast sellest äralõigatuna, kuni nad lõpuks unustasid täielikult oma jumaliku päritolu.

Kui teiste planeetide puhul piisas magnetvõre taasjoondamisest, siis Maa ümber tuli püsti panna täiesti uus magnetvõre, mida Krayon ka tegi. Kui see sai valmis, jätkas Krayon magnetvõre joondamisi. Sellel oli suur mõju nii planeedile kui ka selle asukatele, sest väga kiiresti hakkasid inimesed tundma jumalikku ühendatust.

Krayoni töö sai lõpule viidud ja selle eest anti talle Kuldne Kiir.

Krayonil paluti jääda Esimesse Keskuniversumisse, et aidata planeet Maad ülestõusmisel. Seega Krayoni ülesanne on jätkata magnetvõre joondamisi ja aidata läbi viia ka nende inimeste magnetvõre joondamisi, kes kannavad endas uue energia taotlust.

Lisaks saadab Krayon magnetilist armastuse energiat, et kiirendada ülestõusmise protsessi ja teha see inimeste jaoks kergemaks.

Krayon edastab sõnumeid läbi erinevate meediumite, kellel kõigil on üks ühine omadus. Neil on teatud aspektid, mis on loodud magnetilises universumis ja tänu sellele on neil meediumitel magnetiline kanal, mis võimaldab Krayoni sõnumeid vastu võtta. Tõlkis Riina Soone 

Originaalkanalduse leiad siit: http://www.kryonschool.com/channelings/kryons-origin.html